Відео

Розгляд питання про створення ТСК у ВРУ по БВК-77

В Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбувається депутатський розгляд звернень батьків про свавілля яке коять з їхніми дітьми в Бердянській виправній колонії N°77. В засіданні приймає участь керівники ГС ВХІ.

В Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбувається депутатський розгляд звернень батьків про свавілля яке коять з їхніми дітьми в Бердянській виправній колонії N°77#зруйнуватифабрикусмерті #катівдовідповідальності #БВК77

Опубліковано ГО "Альянс Української Єдності" / NGO "Alliance of Ukrainian Unity " Середа, 6 березня 2019 р.
Хлопці тут загинули за краще життя для своєї землі – військовий капелан на молебні за героями Небесної сотні (відео)

У Києві 20.02.19, на алеї Небесної сотні, зранку пройшла панахида за героями Небесної сотні та борцями за Незалежність України.Священик Іван Гальо, що закривав очі, молячись над загиблими з Небесної Сотні, став військовим капеланом.

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Четвер, 21 лютого 2019 р.

Неймовірне відео.


Переосмислення подій на сході України – поглядом християнина. 
Неймовірна авторська робота Олександра Власенка. 
Трансформація суспільства через Церкву – Сергій Балюк

Сергій Балюк: "Трансформація суспільства через Церкву"Історія Церкви показує, що вона не змогла трансформувати суспільство.Християнство народилося у ворожому суспільстві: воно було антагоністичним і для євреїв, і для римлян.Римське суспільство було толерантним і, в принципі, Ісус Христос в якості ще одного божества там нічого не змінював. Але чому ж тоді християнство було гонимим?Християни, на противагу толерантності оточуючого суспільства, говорили про ексклюзивність.Концепції трансформації суспільства Церквою:1. Християни — громадяни неба, і основна ціль — потрапити на небо.2. Християни мають бути активними членами суспільства, і вони повинні представляти інтереси Бога у всіх сферах суспільного життя.3. Християни — аскети, вони повинні втікати від світського життя, Бог попіклується про все.4. Духовний світ — добро, матеріальний — зло (маніхейство).Третя модель ідеально функціонує в суспільстві, де церква гонима. Лєв Толстой — це один із найяскравіших апологетів третьої концепції.Іоан, що розділяє світ на духовну і матеріальну сфери і протиставляє їх одну одній, в той самий час говорить про те, що "Логос став плоттю", відкидаючи тим самим маніхейство. Трансформація суспільства неможлива без трансформації індивідуума.Суспільство перетворюється завдяки морально-етичним засадам. І Церква повинна пропагандувати, виховувати, зберігати ці цінности у суспільстві.Церква є інструментом в Божих руках для перетворення суспільства.#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Понеділок, 11 лютого 2019 р.
Сергій Балюк: "Християнський світогляд"

"Християнський світогляд"Сергій Балюк – пастор Об'єднаної Християнської Євангельської Церкви Бога Живого. Несе місіонерське служіння в Закарпатській області, зокрема серед ромів. В травні 2007 року був обраний головою Всеукраїнської політичної партії "Екологія і соціальний захист". На позачергових виборах у Верховну Раду України 30 вересня 2007 року очолив "Християнський блок" і був кандидатом в депутати Верховної Ради України.#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Понеділок, 11 лютого 2019 р.
Дослідницький проект "Код нації"

#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи Телеканал «Україна» представив унікальний дослідницький проект «Код нації». Автори фільму демонструють, що саме дозволяє українцям проносити національну ідентичність крізь сторіччя. Де закладені таємні алгоритми, які відроджують головні історичні риси української нації? Іларіон Павлюк, автор документального проекту «Код нації»: «У нашому фільмі ми шукали унікальний ключ до розкриття таємниці українців – того, що саме робить нас народом зараз, і дозволяло тисячоліттями переживати негаразди, які стирали з мапи цілі країни. Ми хочемо не просто показати українцям, чим саме відрізняємося від інших націй, але й проаналізувати нашу ментальність. Ми розповімо, де саме прошитий таємничий алгоритм, який робить нас усіх українцями. І цей алгоритм ми умовно назвали «кодом нації».Що саме визначає українців? Кров? Земля? Мова? Світогляд? Цінності? Наскільки вам відомий ключ до таємниці цілого народу? Пройдіть тест, аби перевірити!

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Ярослав Лукасік: "Чи повинні християни бути патріотами?"

#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи Чи може християнин бути патріотом? Хіба в Біблії не написано, що наш дім на небі (Флп.3,20), а ми не від цього світу (Ів.17,) що нема більше ні грека, ні юдея (Гал.5,6)? Багато християн сьогодні стверджують: «Патріотизм разом із його прив'язаністю до земних справ — плотський і негідний народженого згори християнина». Чи воно дійсно так?

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Мирослав Маринович Християнські цінності як платформа для національного порозуміння

#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи Мирослав Франкович Маринович — український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові.

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Блаженніший Святослав: “Для мене справжніми європейськими цінностями є християнські.”

#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи Для мене справжні європейські цінності – це християнські цінності. Про це глава УГКЦ Святослав Шевчук заявив в ефірі телеканалу "112 Україна "."Для мене справжні європейські цінності – це християнські цінності. Європейська цивілізація зародилася навколо кафедральних соборів, монастирів. Звідти пішла, я б сказав, нова сила, яка зародила європейську цивілізацію. Коли хтось сьогодні хоче розрізнити або відокремити поняття" європейських цінностей "від поняття "цінності християнські" він це робить на шкоду собі, і Європі. ми, як християни, проповідуємо християнські цінності, ми переконані, що вони є справжніми цінностями Європи ", – зазначив він.Глава УГКЦ нагадав Майдан, де, за його словами, виявлялися християнське коріння українського народу, які полягали в першу чергу в повазі до ближнього. "Ми говоримо про Майдан як Революцію Переваги. Усвідомлення власної гідності як образу Божого є вже революцією для сучасної людини", – зазначив він."Тому, я переконаний, що християнськими цінностями є ті, які побудували Європу, і ті, на яких сьогодні будується нова Україна", – резюмував глава УГКЦ.

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Чому в Угорщині захищають християнські цінності на державному рівні?

У той час як більша частина Європи перебуває в лещатах атеїзму, в одній з її країн християнство, схоже, не тільки утримує свої позиції, але, як вважають деякі, процвітає.Уряд цієї країни є відверто християнським, воно вважає за необхідне захищати християнські цінності, прагне оберігати і навіть плекати родину.

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Вадим Крищенко про Біблію і християнські цінності

Крищенко Вадим ДмитровичНародився 1 квітня 1935 Заслужений діяч мистецтв України (1995), Народний артист України (2007), заслужений працівник культури (1985), член Національної Спілки письменників України (1972), лауреат літературно-мистецьких премій імені Івана Нечуя-Левицького, імені Андрія Малишка та імені Дмитра Луценка. Кавалер багатьох державних нагород — орденів Ярослава Мудрого V ступеня, повний кавалер ордена «За заслуги», ордена Трудового Червоного Прапора, найвищої київської відзнаки «Знак Пошани», найвищих нагород Української православної церкви — ордена Андрія Первозваного та ордена Святого Володимира, найвищої відзнаки громадських організацій — Лицар Вітчизни та багатьох інших.#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Юлія Ніколайчук: "Наша ціль повернути християнські цінності в стіни університету"

Історія "Співдружності студентів-християн Україна" ("ССХ Україна") починається з розпаду Радянського Союзу та з перших, так званих, програм «Культурного обміну» за участю іноземних представників IFES. Таким чином в 1989 році стартували перші програми «Культурного обміну» у Києві (КЛУ і КДУ). На ці програми приїжджають студенти-християни з американського ССХ (InterVarsity). Вони ведуть бесіди з українським студентам про християнську віру і діляться досвідом існування студентських груп для християн в інститутах та університетах.Робота ССХ консолідується в чотирьох регіонах з центрами в Києві, Львові, Харкові та Одесі. Лідери команд працівників є Координаторами Регіонів і керують служінням. На даний момент ССХ України є частиною «Всесвітнього союзу студентів-християн» і виконує спільну для цього Союзу місію. Діючи відповідно до культурного і соціального контексту України, ССХ виконує мрію IFES: «Життя Христа в життя кожного студента».#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Анна Тріль:"Християнські цінності – стабільна основа на все життя. "

#ВсеукраїнськіхристиянськіініціативиЩе будучи меленькою дівчинкою Анна разом з мамою почала відвідувати церкву "Царство Боже" м. Луцьк. Вона була однією з перших учениць недільної школи. Минали роки, Анна дорослішала, розпочала модельну кар’єру і їздила багатьма країнами світу. А та християнська основа, яка була закладена в неї змалечку, з часом тільки міцнішала.Сьогодні Анна – власниця модельної школи "Grace Model House". Вона з оптимізмом дивиться вперед і щиро переконана в тому, що стосунки з Богом і віра в Нього – це запорука успішного життя.

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.
Ярослав Лукасік – РОЛЬ СВІТОГЛЯДУ В ЖИТТІ ЛЮДИНИ ТА СУСПІЛЬСТВА

Ярослав Лукасік – РОЛЬ СВІТОГЛЯДУ В ЖИТТІ ЛЮДИНИ ТА СУСПІЛЬСТВАЗагальновідомий вислів Карла Маркса – «Буття визначає свідомість». Безумовно, це правда. Обставини життя людей будуть визначати їх спосіб мислення і систему цінностей. Але набагато більше ніж буття визначає свідомість, свідомість визначає буття. Наші думки, віра, система цінностей визначають якість життя, навіть рівень матеріального достатку..#Всеукраїнськіхристиянськіініціативи

Опубліковано Всеукраїнські Християнські Ініціативи Понеділок, 11 лютого 2019 р.