Звернення керівника ГС “ВХІ”

Шановні керівники християнських організацій!

Громадська спілка “Всеукраїнські Християнські Ініціативи” (ГС ВХІ) запрошує громадські і благодійні організації, недержавні ЗМІ та інші некомерційні, недержавні, неполітичні організації християнської спрямованості до партнерства та співпраці.

Наша мета – консолідація зусиль громадян та інститутів громадянського суспільства, спрямованих на реформування і розвиток всіх сфер суспільного життя України на засадах християнських цінностей та світогляду.

Нашими основними принципами є : любов до Бога і ближнього, моральність, професійність, відповідальність, ініціативність, патріотизм.

Закликаємо вас прийняти активну участь в прийнятті нових членів до складу ГС “ВХІ”, а також залучатися до процесу формування регіональних представництв та галузевих департаментів з різними напрямками діяльності. Спектр діяльності ГС “ВХІ” включатиме проведення благодійних, соціальних, просвітницьких та наукових заходів, участь у законотворчій діяльності і створенні державних пільгових програм, роботу в громадських та експертних радах при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, тощо.

Відносини ГС “ВХІ” з організаціями можуть будуватися за такими рівнями:

  1. Повноцінне членство з правом бути обраним до керівних органів;
  2. Асоційоване членство;
  3. Партнерство.

Якщо Ви приймаєте позитивне рішення приєднатися до цього християнського громадського руху, то повідомте нам про це, будь ласка, на зазначену адресу:

christian.initiatives@gmail.com

Та надайте нам наступну інформацію:

1) Повна назва (як у статуті) та територія (регіон) діяльності організації;

2) ПІБ та контактний телефон керівника організації;

3) Напрямок (сфера) діяльності, яким займається та/або планує займатися Ваша організація.

Після отримання від Вас вищезазначеної інформації ми вишлемо Вам бланк заяви для вступу до ГС “ВХІ”, план роботи ГС “ВХІ” та іншу необхідну інформацію. В додатку цього листа ми висилаємо Вам копію чинної редакції Статуту ГС “ВХІ”.

Веб-сайт ГС “ВХІ”: vhi.org.ua

З повагою та надією на подальшу плідну працю,

Голова Правління ГС “Всеукраїнські Християнські Ініціативи”  Михайло Кругляк.